E-shopu aktuálně šijeme nový kabát, omluvte případné nesrovnalosti, pracujeme na tom, aby mu to slušelo :)

Máma a já

Podnikat s mámou by se mohlo zdát, že je tak trošku šílené rozhodnutí. Říká se, že míchat práci a rodinu dohromady se ne vždy vyplatí. Podle mě však záleží na úhlu pohledu.

 

V době, kdy jsem sama začala uvažovat o vlastní značce, jsem byla na rodičovské dovolené a chtěla jsem dělat něco, co mě udrží v kontaktu s lidmi, tak abych z toho úplně nevypadla než se vrátím zpět do práce. Shodou okolností v té době začal koronavirus ovlivňovat i firmu, ve které máma pracuje a ona najednou byla víc doma než v práci. Abyste to pochopili, tak moje máma není ten typ člověka, který by dokázal jen tak nečinně sedět a nic nedělat. Bylo tedy víc než logické spojit síly a vytvořit něco, do čeho obě budeme investovat svou energii. 

 

Dávalo mi to smysl tehdy a dává mi to smysl i teď. Co si pamatuju, tak byla vždy u šicího stroje a přijde mi úžasné, že se stejnou láskou jako šila pro nás, teď může dělat radost i někomu jinému. Vlastně mě baví, jak ji to nadchlo a jak vymýšlí nové střihy a zkouší, co by se vám mohlo líbit. Jsme sice na začátku, ale už nyní s naprostou jistotou můžeme říct, že v každém balíčku, který od nás odejde, je zabaleno kus naší lásky a radosti jen pro vás. 

 

Ať už to s její prací dopadne jakkoliv, tak tahle značka jí zůstane protože, nám dává smysl to, co tady tvoříme a pro koho. 

 

A ptáte-li se na to, jestli bych to někdy ráda změnila a podnikala spíš sama, tak moje odpověď je jednoznačně NE :)

Protože moje máma je nejlepší máma, kámoška, kreativec, šicí síla, podnikatelka, dříč, oponent, tvůrce a žena.

A někoho takového chcete mít prostě vedle sebe.

 

Veru

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení