E-shopu aktuálně šijeme nový kabát, omluvte případné nesrovnalosti, pracujeme na tom, aby mu to slušelo :)

Máma a já

Podnikat s mámou by se mohlo zdát, že je tak trošku šílené rozhodnutí. Říká se, že míchat práci a rodinu dohromady se ne vždy vyplatí. Podle mě však záleží na úhlu pohledu.

 

V době, kdy jsem sama začala uvažovat o vlastní značce, jsem byla na rodičovské dovolené a chtěla jsem dělat něco, co mě udrží v kontaktu s lidmi, tak abych z toho úplně nevypadla než se vrátím zpět do práce. Shodou okolností v té době začal koronavirus ovlivňovat i firmu, ve které máma pracuje a ona najednou byla víc doma než v práci. Abyste to pochopili, tak moje máma není ten typ člověka, který by dokázal jen tak nečinně sedět a nic nedělat. Bylo tedy víc než logické spojit síly a vytvořit něco, do čeho obě budeme investovat svou energii. 

 

Dávalo mi to smysl tehdy a dává mi to smysl i teď. Co si pamatuju, tak byla vždy u šicího stroje a přijde mi úžasné, že se stejnou láskou jako šila pro nás, teď může dělat radost i někomu jinému. Vlastně mě baví, jak ji to nadchlo a jak vymýšlí nové střihy a zkouší, co by se vám mohlo líbit. Jsme sice na začátku, ale už nyní s naprostou jistotou můžeme říct, že v každém balíčku, který od nás odejde, je zabaleno kus naší lásky a radosti jen pro vás. 

 

Ať už to s její prací dopadne jakkoliv, tak tahle značka jí zůstane protože, nám dává smysl to, co tady tvoříme a pro koho. 

 

A ptáte-li se na to, jestli bych to někdy ráda změnila a podnikala spíš sama, tak moje odpověď je jednoznačně NE :)

Protože moje máma je nejlepší máma, kámoška, kreativec, šicí síla, podnikatelka, dříč, oponent, tvůrce a žena.

A někoho takového chcete mít prostě vedle sebe.

 

Veru