E-shopu aktuálně šijeme nový kabát, omluvte případné nesrovnalosti, pracujeme na tom, aby mu to slušelo :)

O nás

Tohle je náš příběh

 

Co a kdo se skrývá pod unikátní značkou DLUHI design?

 

Jsme malá rodinná dílna, ve které tvořím já - Veru a moje máma - Růžena. Nejsme žádný obrovitý e-shop, megadílna s velkým skladem ani velkoobchod se zbožím. Za celým tímto projektem stojíme jen my dvě. Máme tudíž jen čtyři ruce a k tomu dvě hlavy plné nápadů.

 

Moje máma vyrůstala v době, ve které se hlavní módní trendy nacházely v časopise Burda. Pokud jste se chtěli obléct do něčeho slušivého a stylového, nezbývalo vám nic jiného, než si to ušít. A tak začala moje máma šít. Pro sebe, pro rodinu, pro kamarádky její mámy a pak tedy i pro mě a mou ségru. No a tady to všechno tak nějak začalo.

 

Odmala si mámu pamatuju za šicím strojem a doteď ji za to obdivuju. Cokoliv jsem si kdykoliv vymyslela, tak to dokázala ušít. Nějaký ten pátek jsem už i já mámou a stejně jako ona tehdy, občas postrádám pro svou dcerku originální kousky. A nejen pro ni.

 

Sama pro sebe chci něco, co se mi často těžko shání v obchodech. Proto přišla myšlenka, že chceme tvořit pro víc takových, kteří mají třeba netypickou postavu a potřebovali by něco na míru. Nebo možná máme jen představu něčeho jedinečného, co nebude mít na sobě každý v okolí.

 

Můj čas během rodičovské dovolené a mámina nucená pracovní pauza během covidového období nás nakopla a my se tak pustili do naší spolupráce. DLUHI design vznikl jako značka pro všechny, kteří stejně jako my chtějí mít ve svém šatníku něco originálního, jedinečného, pohodlného a kvalitního. Vymýšlíme a šijeme to, co bychom samy rády nosily.

 

Děláme vše jen tak, jak bychom to samy chtěly zažít. Za každou objednávkou vidíme člověka, který nám věří a který si zaslouží naprostou pozornost. To je důvod, proč vše od začátku až do konce děláme s naprostou láskou. Máma s naprostou pečlivostí vše šije na míru dle objednávky a já si při balení každého balíčku představuju, jakou budete mít radost při jejich vybalování.

 

Věříme v kvalitní ruční práci, šité oblečení na míru a osobní přístup ke každému zákazníkovi.
To je pro nás ta správná cesta, která nám dává smysl.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení