E-shopu aktuálně šijeme nový kabát, omluvte případné nesrovnalosti, pracujeme na tom, aby mu to slušelo :)

O nás

Tohle je náš příběh

 

Co a kdo se skrývá pod unikátní značkou DLUHI design?

 

Jsme malá rodinná dílna, ve které tvořím já - Veru a moje máma - Růžena. Nejsme žádný obrovitý e-shop, megadílna s velkým skladem ani velkoobchod se zbožím. Za celým tímto projektem stojíme jen my dvě. Máme tudíž jen čtyři ruce a k tomu dvě hlavy plné nápadů.

 

Moje máma vyrůstala v době, ve které se hlavní módní trendy nacházely v časopise Burda. Pokud jste se chtěli obléct do něčeho slušivého a stylového, nezbývalo vám nic jiného, než si to ušít. A tak začala moje máma šít. Pro sebe, pro rodinu, pro kamarádky její mámy a pak tedy i pro mě a mou ségru. No a tady to všechno tak nějak začalo.

 

Odmala si mámu pamatuju za šicím strojem a doteď ji za to obdivuju. Cokoliv jsem si kdykoliv vymyslela, tak to dokázala ušít. Nějaký ten pátek jsem už i já mámou a stejně jako ona tehdy, občas postrádám pro svou dcerku originální kousky. A nejen pro ni.

 

Sama pro sebe chci něco, co se mi často těžko shání v obchodech. Proto přišla myšlenka, že chceme tvořit pro víc takových, kteří mají třeba netypickou postavu a potřebovali by něco na míru. Nebo možná máme jen představu něčeho jedinečného, co nebude mít na sobě každý v okolí.

 

Můj čas během rodičovské dovolené a mámina nucená pracovní pauza během covidového období nás nakopla a my se tak pustili do naší spolupráce. DLUHI design vznikl jako značka pro všechny, kteří stejně jako my chtějí mít ve svém šatníku něco originálního, jedinečného, pohodlného a kvalitního. Vymýšlíme a šijeme to, co bychom samy rády nosily.

 

Děláme vše jen tak, jak bychom to samy chtěly zažít. Za každou objednávkou vidíme člověka, který nám věří a který si zaslouží naprostou pozornost. To je důvod, proč vše od začátku až do konce děláme s naprostou láskou. Máma s naprostou pečlivostí vše šije na míru dle objednávky a já si při balení každého balíčku představuju, jakou budete mít radost při jejich vybalování.

 

Věříme v kvalitní ruční práci, šité oblečení na míru a osobní přístup ke každému zákazníkovi.
To je pro nás ta správná cesta, která nám dává smysl.